Ice-Tom Serwis, naprawa chłodni i mroźni.

Ice-Tom realizuje wszystkie potrzeby klienta - sprzedaż, montaż i serwis. Zapraszamy 660 486 424, 605 422 154

Chłodnictwo

Nowoczesne urządzenia chłodnicze uznanych producentów; Bitzer, Copeland, Alfa Laval, Bristol. Profesjonalny, z pełną gwarancją, montaż. Chłodnie kwiatów i sadzonek. Chłodnictwo dla wyrobów przemysłu mięsnego. Serwis gastronomiczny, naprawa chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Zawsze  świeże owoce i warzywa!

Klimatyzacja

Mitsubishi Electric, Samsung, Fujitsu, Sinclair, Aux, LG, Panasonic - wyłącznie sprawdzone marki, w przystępnych cenach. Klimatyzatory ścienne, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe, kanałowe i inne. Duży wybór typów, miejsca i technologii montażu klimatyzacji.
Z klimatyzacją żyje się lepiej!

Wentylacja

Sprawna wentylacja to gwarancja, że wilgoć, grzyb, pleśń nie pojawią się nigdy wewnątrz naszych domów, budynków. Zapewniająca najlepszą jakość powietrza wentylacja ma w tym zakresie znaczenie decydujące. Centrale do wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperatory) pomieszczeń ogrzewanych, o wilgotności do 60% Oddychaj swobodnie!

Chłodzenie szaf sterujących

Systemy chłodzenia szaf sterowniczych

Firma Ice - Tom Tomasz Krzywania, Łódź, ma przyjemność oferować wszystkim zainteresowanym bardzo dobrej klasy urządzenia do chłodzenia szaf sterowniczych znakomitej włoskiej firmy Kelvin;
http://www.kelvinitaly.it/factory.asp

Klimatyzacja i chłodnictwo. Klimatyzacja przemysłowa oraz systemy chłodnicze.Sprzedaż, montaż, serwis.

Chłodzenie szaf sterowniczych stanowi niezwykle istotny element dla bezpieczeństwa wszystkich regulowanych automatycznie procesów produkcyjnych. W tym także chłodzenie, rekuperacja, wentylacja i klimatyzacja chłodni, pomieszczeń technicznych i innych.

Stabilne utrzymywanie właściwej temperatury i pozostałych parametrów powietrza w szafach to także klucz do niskiego poziomu kosztów.

Niewątpliwie dodatkowe, nieprzewidziane koszty generują wadliwie działające lub uszkodzone z powodu przegrzewania się szafy sterujące. Mogą prowadzić do nieodwracalnych, negatywnych, skutków dla wielu firm i przedsięwzięć.

Serdecznie zapraszamy

Tomasz Krzywania

Instalacje, urządzenia chłodnicze, szafy sterujące, rekuperatory. Profesjonalna naprawa, serwis chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Agregaty skraplające obsługujące komory chłodnicze.
Instalacje, urządzenia chłodnicze dla hipermarketów i mniejszych sklepów, instalacje chłodnicze z odzyskiem ciepła; wymienniki płytowe.
Ice-Tom Tomasz Krzywania, Łódź Polesie, ul. Elektronowa 5

Realizacja i pozycjonowanie eSeM Łódź