Ice-Tom Serwis, naprawa chłodni i mroźni.

Ice-Tom realizuje wszystkie potrzeby klienta - sprzedaż, montaż i serwis. Zapraszamy 660 486 424, 605 422 154

Chłodnictwo

Nowoczesne urządzenia chłodnicze uznanych producentów; Bitzer, Copeland, Alfa Laval, Bristol. Profesjonalny, z pełną gwarancją, montaż. Chłodnie kwiatów i sadzonek. Chłodnictwo dla wyrobów przemysłu mięsnego. Serwis gastronomiczny, naprawa chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Zawsze  świeże owoce i warzywa!

Klimatyzacja

Mitsubishi Electric, Samsung, Fujitsu, Sinclair, Aux, LG, Panasonic - wyłącznie sprawdzone marki, w przystępnych cenach. Klimatyzatory ścienne, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe, kanałowe i inne. Duży wybór typów, miejsca i technologii montażu klimatyzacji.
Z klimatyzacją żyje się lepiej!

Wentylacja

Sprawna wentylacja to gwarancja, że wilgoć, grzyb, pleśń nie pojawią się nigdy wewnątrz naszych domów, budynków. Zapewniająca najlepszą jakość powietrza wentylacja ma w tym zakresie znaczenie decydujące. Centrale do wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperatory) pomieszczeń ogrzewanych, o wilgotności do 60% Oddychaj swobodnie!

Polecamy firmy

Na tej podstronie zamieszczać będziemy przekierowania do firm, które uznaliśmy za godne polecenia na podstawie własnych doświadczeń lub poleceń wiarygodnych osób.

Marse-Car Marcin Sekura. Serwis i naprawa samochodów osobowych i dostawczych, Łódź. Specjalizacje: Grupa FIAT, Nissan. Imponująca wiedza, stosowanie wymaganych przez producentów technologii napraw. Bardzo dobra komunikacja z klientem.
www.sekura.auto.pl

*****

Rusztowania Łódź, Pabianice. Sprzedaż, montaż i serwis rusztowań. Zawsze dostępne rusztowania budowlane, elewacyjne, warszawskie i inne. Szybka i bardzo sprawna realizacja zamówień i zleceń na montaż. Montaż, demontaż, transport gratis!
www.dekorex.biz.pl

*****

Gabinet stomatologiczny, Łódź. NZOZ z bardzo dobrym wyposażeniem. M.in. mikroskop stomatologiczny, radiografia zębów. Bardzo miłe panie dentystki i cały personel. Nowoczesne metody leczenia zębów. Stomatologia dziecięca - przygotowanie maluchów do zabiegów. Zabiegi wykonywane pod mikroskopem gwarantują większą skuteczność leczenia.
www.jk-dent.pl

*****


Instalacje, urządzenia chłodnicze, szafy sterujące, rekuperatory. Profesjonalna naprawa, serwis chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Agregaty skraplające obsługujące komory chłodnicze.
Instalacje, urządzenia chłodnicze dla hipermarketów i mniejszych sklepów, instalacje chłodnicze z odzyskiem ciepła; wymienniki płytowe.
Ice-Tom Tomasz Krzywania, Łódź Polesie, ul. Elektronowa 5

Realizacja i pozycjonowanie eSeM Łódź