Ice-Tom Serwis, naprawa chłodni i mroźni.

Ice-Tom realizuje wszystkie potrzeby klienta - sprzedaż, montaż i serwis. Zapraszamy 660 486 424, 605 422 154

Chłodnictwo

Nowoczesne urządzenia chłodnicze uznanych producentów; Bitzer, Copeland, Alfa Laval, Bristol. Profesjonalny, z pełną gwarancją, montaż. Chłodnie kwiatów i sadzonek. Chłodnictwo dla wyrobów przemysłu mięsnego. Serwis gastronomiczny, naprawa chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Zawsze  świeże owoce i warzywa!

Klimatyzacja

Mitsubishi Electric, Samsung, Fujitsu, Sinclair, Aux, LG, Panasonic - wyłącznie sprawdzone marki, w przystępnych cenach. Klimatyzatory ścienne, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe, kanałowe i inne. Duży wybór typów, miejsca i technologii montażu klimatyzacji.
Z klimatyzacją żyje się lepiej!

Wentylacja

Sprawna wentylacja to gwarancja, że wilgoć, grzyb, pleśń nie pojawią się nigdy wewnątrz naszych domów, budynków. Zapewniająca najlepszą jakość powietrza wentylacja ma w tym zakresie znaczenie decydujące. Centrale do wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperatory) pomieszczeń ogrzewanych, o wilgotności do 60% Oddychaj swobodnie!

Farmacja

leki - tabletkiWszyscy aptekarze, lekarze, a także pacjenci znają ogólne zasady przechowywania leków. Wiemy, że nie mogą być narażone na zbytnią wilgotność czy nasłonecznienie i wymagają odpowiedniej temperatury. Jest to niezmiernie ważne dla zachowania ich trwałości i skuteczności, a tym samym dla naszego zdrowia.


Dla wszystkich preparatów leczniczych producenci określają warunki przechowywania i powinniśmy się do tych zaleceń bezwzględnie stosować.


Są lekarstwa, które wymagają przechowywania w zimnym miejscu i dlatego wszystkie firmy farmaceutyczne, apteki czy sklepy z medykamentami muszą być zaopatrzone w specjalne chłodnie, w których leki mogą się znajdować.


Ice-Tom zajmuje się sprzedażą takich profesjonalnych chłodni, a w ofercie mamy również ich montaż i stały serwis.


Gwarantuje to, że lekarstwa przechowywane w urządzeniach chłodniczych od Ice-Tom zawsze będą mieć odpowiednią temperaturę, a sprzedawcy i pacjenci pewność ich stuprocentowej jakości.

Serdecznie zapraszamy.Instalacje, urządzenia chłodnicze, szafy sterujące, rekuperatory. Profesjonalna naprawa, serwis chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Agregaty skraplające obsługujące komory chłodnicze.
Instalacje, urządzenia chłodnicze dla hipermarketów i mniejszych sklepów, instalacje chłodnicze z odzyskiem ciepła; wymienniki płytowe.
Ice-Tom Tomasz Krzywania, Łódź Polesie, ul. Elektronowa 5

Realizacja i pozycjonowanie eSeM Łódź