Ice-Tom Serwis, naprawa chłodni i mroźni.

Ice-Tom realizuje wszystkie potrzeby klienta - sprzedaż, montaż i serwis. Zapraszamy 660 486 424, 605 422 154

Chłodnictwo

Nowoczesne urządzenia chłodnicze uznanych producentów; Bitzer, Copeland, Alfa Laval, Bristol. Profesjonalny, z pełną gwarancją, montaż. Chłodnie kwiatów i sadzonek. Chłodnictwo dla wyrobów przemysłu mięsnego. Serwis gastronomiczny, naprawa chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Zawsze  świeże owoce i warzywa!

Klimatyzacja

Mitsubishi Electric, Samsung, Fujitsu, Sinclair, Aux, LG, Panasonic - wyłącznie sprawdzone marki, w przystępnych cenach. Klimatyzatory ścienne, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe, kanałowe i inne. Duży wybór typów, miejsca i technologii montażu klimatyzacji.
Z klimatyzacją żyje się lepiej!

Wentylacja

Sprawna wentylacja to gwarancja, że wilgoć, grzyb, pleśń nie pojawią się nigdy wewnątrz naszych domów, budynków. Zapewniająca najlepszą jakość powietrza wentylacja ma w tym zakresie znaczenie decydujące. Centrale do wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperatory) pomieszczeń ogrzewanych, o wilgotności do 60% Oddychaj swobodnie!

Klimatyzacja raz jeszcze

Klimatyzacja w domuKlimatyzacja kojarzy się głównie z chłodzeniem i chociaż jest to błędne myślenie wcale nie dziwi kiedy w upalne lato każdy szuka upragnionego chłodu.

Generalnie klimatyzatory mają zapewnić utrzymanie odpowiedniej temperatury i wilgotności powietrza.

W biurowcach, sklepach, lokalach gastronomicznych, zakładach produkcyjnych czyli wszędzie tam gdzie pracują lub przebywają ludzie powinny być zachowane właściwe warunki klimatyczne. Bez względu na porę roku i aurę pogodową klimatyzacja ma za zadanie zapewnić idealną dla człowieka równowagę cieplną.

Oferujemy państwu sprzedaż szerokiej gamy urządzeń do klimatyzacji, a także montaż i pełną obsługę serwisową - naprawa, przeglądy, czyszczenie, odgrzybianie.

Zapraszamy do korzystania z naszych profesjonalnych usług i zapewniamy pełną satysfakcję.

Klimatyzacja to podstawa naszej aktywności i samopoczucia.

Instalacje, urządzenia chłodnicze, szafy sterujące, rekuperatory. Profesjonalna naprawa, serwis chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Agregaty skraplające obsługujące komory chłodnicze.
Instalacje, urządzenia chłodnicze dla hipermarketów i mniejszych sklepów, instalacje chłodnicze z odzyskiem ciepła; wymienniki płytowe.
Ice-Tom Tomasz Krzywania, Łódź Polesie, ul. Elektronowa 5

Realizacja i pozycjonowanie eSeM Łódź