Ice-Tom Serwis, naprawa chłodni i mroźni.

Ice-Tom realizuje wszystkie potrzeby klienta - sprzedaż, montaż i serwis. Zapraszamy 660 486 424, 605 422 154

Chłodnictwo

Nowoczesne urządzenia chłodnicze uznanych producentów; Bitzer, Copeland, Alfa Laval, Bristol. Profesjonalny, z pełną gwarancją, montaż. Chłodnie kwiatów i sadzonek. Chłodnictwo dla wyrobów przemysłu mięsnego. Serwis gastronomiczny, naprawa chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Zawsze  świeże owoce i warzywa!

Klimatyzacja

Mitsubishi Electric, Samsung, Fujitsu, Sinclair, Aux, LG, Panasonic - wyłącznie sprawdzone marki, w przystępnych cenach. Klimatyzatory ścienne, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe, kanałowe i inne. Duży wybór typów, miejsca i technologii montażu klimatyzacji.
Z klimatyzacją żyje się lepiej!

Wentylacja

Sprawna wentylacja to gwarancja, że wilgoć, grzyb, pleśń nie pojawią się nigdy wewnątrz naszych domów, budynków. Zapewniająca najlepszą jakość powietrza wentylacja ma w tym zakresie znaczenie decydujące. Centrale do wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperatory) pomieszczeń ogrzewanych, o wilgotności do 60% Oddychaj swobodnie!

Komfort, udogodnienia, oszczędność energii

Innowacyjne technologie w klimatyzacji  pozwalają na precyzyjne chłodzenie lub ogrzewanie w każdych warunkach zgodnie z ustawioną temperaturą.

Klimatyzatory typu inwerter mają płynną regulację mocy, która pozwala zaoszczędzić nawet  do 50 % energii elektrycznej.

Działa to w ten sposób, że jeżeli temperatura w pomieszczeniu jest wysoka, klimatyzator rozpoczyna pracę na pełnej mocy, aż osiągnie zadaną temperaturę. Po jej osiągnięciu klimatyzator będzie zmniejszać siłę pracy sprężarki tak, aby utrzymać żądaną temperaturę.

W ten sposób unikniemy gwałtownych zmian i ciągłych wahań temperatur w pokoju/pomieszczeniu.

Rzadkie włączanie i wyłączanie klimatyzatora zmniejsza obciążanie sieci zasilającej i tym samym unikamy przepięć.

Uzyskujemy pełen komfort niezmiennej temperatury w pomieszczeniu.

Instalacje, urządzenia chłodnicze, szafy sterujące, rekuperatory. Profesjonalna naprawa, serwis chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Agregaty skraplające obsługujące komory chłodnicze.
Instalacje, urządzenia chłodnicze dla hipermarketów i mniejszych sklepów, instalacje chłodnicze z odzyskiem ciepła; wymienniki płytowe.
Ice-Tom Tomasz Krzywania, Łódź Polesie, ul. Elektronowa 5

Realizacja i pozycjonowanie eSeM Łódź