Ice-Tom Serwis, naprawa chłodni i mroźni.

Ice-Tom realizuje wszystkie potrzeby klienta - sprzedaż, montaż i serwis. Zapraszamy 660 486 424, 605 422 154

Chłodnictwo

Nowoczesne urządzenia chłodnicze uznanych producentów; Bitzer, Copeland, Alfa Laval, Bristol. Profesjonalny, z pełną gwarancją, montaż. Chłodnie kwiatów i sadzonek. Chłodnictwo dla wyrobów przemysłu mięsnego. Serwis gastronomiczny, naprawa chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Zawsze  świeże owoce i warzywa!

Klimatyzacja

Mitsubishi Electric, Samsung, Fujitsu, Sinclair, Aux, LG, Panasonic - wyłącznie sprawdzone marki, w przystępnych cenach. Klimatyzatory ścienne, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe, kanałowe i inne. Duży wybór typów, miejsca i technologii montażu klimatyzacji.
Z klimatyzacją żyje się lepiej!

Wentylacja

Sprawna wentylacja to gwarancja, że wilgoć, grzyb, pleśń nie pojawią się nigdy wewnątrz naszych domów, budynków. Zapewniająca najlepszą jakość powietrza wentylacja ma w tym zakresie znaczenie decydujące. Centrale do wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperatory) pomieszczeń ogrzewanych, o wilgotności do 60% Oddychaj swobodnie!

Systemy oczyszczania powietrza

Urządzenia klimatyzacyjne wyposażone są w unikalne systemy oczyszczania powietrza:

  • antybakteryjne filtry wstępne - usuwają kurz, pleśń,
  • filtry plazmowe,
  • filtry antyalergiczne,
  • system zabezpieczenia przed wilgocią.


Kolejną zaletą są klimatyzatory z funkcją „Jonizacji”. Jonizator wytwarza aniony tlenu dbające o dobre samopoczucie. Pobudza krążenie, usprawnia pracę płuc, pomaga w zapobieganiu chorób układu oddechowego.  Mamy uczucie rześkości i lekkości powietrza, które tak sobie cenimy.

Niski poziom hałasu; Niektóre klimatyzatory posiadają bardzo cichą pracę wentylatora, dzięki czemu użytkownik ma zapewniony naprawdę komfortową pracę, wypoczynek i sen.

Klimatyzacja to nie tylko komfort i udogodnienie. To również nowoczesny design, który wcale nie musi wyglądać jak typowy klimatyzator. Wyszukana stylistyka, wymienne kolorowe panele, możliwość wymiany zdjęcia to niektóre z cech, pozwalających na zmianę wyglądu klimatyzacji i sprawienie, by każde pomieszczenie uczynić wyjątkowym.

Instalacje, urządzenia chłodnicze, szafy sterujące, rekuperatory. Profesjonalna naprawa, serwis chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Agregaty skraplające obsługujące komory chłodnicze.
Instalacje, urządzenia chłodnicze dla hipermarketów i mniejszych sklepów, instalacje chłodnicze z odzyskiem ciepła; wymienniki płytowe.
Ice-Tom Tomasz Krzywania, Łódź Polesie, ul. Elektronowa 5

Realizacja i pozycjonowanie eSeM Łódź