Ice-Tom Serwis, naprawa chłodni i mroźni.

Ice-Tom realizuje wszystkie potrzeby klienta - sprzedaż, montaż i serwis. Zapraszamy 660 486 424, 605 422 154

Chłodnictwo

Nowoczesne urządzenia chłodnicze uznanych producentów; Bitzer, Copeland, Alfa Laval, Bristol. Profesjonalny, z pełną gwarancją, montaż. Chłodnie kwiatów i sadzonek. Chłodnictwo dla wyrobów przemysłu mięsnego. Serwis gastronomiczny, naprawa chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Zawsze  świeże owoce i warzywa!

Klimatyzacja

Mitsubishi Electric, Samsung, Fujitsu, Sinclair, Aux, LG, Panasonic - wyłącznie sprawdzone marki, w przystępnych cenach. Klimatyzatory ścienne, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe, kanałowe i inne. Duży wybór typów, miejsca i technologii montażu klimatyzacji.
Z klimatyzacją żyje się lepiej!

Wentylacja

Sprawna wentylacja to gwarancja, że wilgoć, grzyb, pleśń nie pojawią się nigdy wewnątrz naszych domów, budynków. Zapewniająca najlepszą jakość powietrza wentylacja ma w tym zakresie znaczenie decydujące. Centrale do wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperatory) pomieszczeń ogrzewanych, o wilgotności do 60% Oddychaj swobodnie!

Chłodnie

Warzywa z chłodniOwoce i warzywa to źródło witamin i składników odżywczych tak bardzo potrzebnych naszym organizmom. Niestety w naturalnych warunkach nie nadają się do dłuższego przechowywania, a tym samym nie możemy zbyt długo cieszyć się ich świeżością.

Profesjonalne chłodnie jakie państwu oferujemy sprawią, że stanie się to możliwe.

Chłodnie zapewnią idealne warunki, w których warzywa i owoce przez wiele miesięcy zachowają świeżość i nie zmienią naturalnego składu chemicznego.

Nasze „witaminki” wspaniale smakują również w formie zamrożonej. Proponujemy zatem zamrażalnie, które zapewnią najlepszą jakość państwa produktów.

Cudownie soczyste jabłka czy truskawki w bajecznych kryształkach lodu mogą być na wyciągnięcie ręki o każdej porze roku dzięki naszym urządzeniom.Instalacje, urządzenia chłodnicze, szafy sterujące, rekuperatory. Profesjonalna naprawa, serwis chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Agregaty skraplające obsługujące komory chłodnicze.
Instalacje, urządzenia chłodnicze dla hipermarketów i mniejszych sklepów, instalacje chłodnicze z odzyskiem ciepła; wymienniki płytowe.
Ice-Tom Tomasz Krzywania, Łódź Polesie, ul. Elektronowa 5

Realizacja i pozycjonowanie eSeM Łódź