Budujemy chłodnie kominową, gastronomiczną, hakową, sklepową, stacjonarną, wentylatorową i wolnostojącą

 

Chłodnia kominowa

Chłodnie kominowe to specyficzne budowle-urządzenia, które nazywane są również mokrym wymiennikiem ciepła. W tych chłodniach bardzo istotna jest cyrkulacja powietrza, które umożliwia chłodzenie wody, a co za tym idzie pozwala na wykonywanie innych prac w zakładzie. Zapewniamy kompleksową obsługę chłodni kominowych, aby każdy zakład przemysłowy miał pewność, że zbudowana dla nich chłodnia działa w optymalny sposób.

Chłodnia kominowa — zastosowanie

Wbrew pozorom chłodnie kominowe są wciąż często spotykane. Głównie stawiane są na terenach zakładów przemysłowych w roli instalacji chłodniczej. Nasza firma zajmuje się również tego rodzaju instalacjami, które odgrywają ważną rolę w różnych branżach.

 

Chłodnia gastronomiczna

Nasze instalacje chłodnicze sprawdzą się również dla firm z branży gastronomicznej. Wykonujemy instalacje chłodnicze i dobieramy odpowiednie urządzenia, takie jak chłodnie dla dużych i małych przedsiębiorstw. Możemy również wykonać instalację z odzyskiem ciepła z instalacji chłodniczych, co zapewni obniżenie kosztów działalności.

Odpowiednia chłodnia to podstawa pracy

W branży gastronomicznej najważniejsze jest odpowiednie przechowywanie produktów, jak i gotowych posiłków. Dlatego oferujemy chłodnie gastronomiczne spożywcze do przechowywania mięs i owoców morza, warzyw i owoców, ale i tortów czy innych wyrobów cukierniczych. Zaproponowane przez nas rozwiązania pozwolą na przechowywanie w odpowiedniej temperaturze różnych produktów.

 

Chłodnia hakowa

Zajmujemy się instalacjami chłodniczymi także w mobilnych pojazdach chłodzących, jakimi są chłodnie hakowe. Realizujemy zamówienia na chłodnie hakowe, które mogą być dopasowane do konkretnych potrzeb zakładu z branży gastronomicznej, masarni, ubojni drobiu, czy też potrzebne są do transportu innych produktów spożywczych. 

Chłodnia hakowa – naczepa z chłodnią

Mobilne chłodne hakowe, to głównie naczepy z chłodnią, które pozwalają na przewożenie np. półtuszy, które wymagają odpowiedniego transportu pionowego, w pozycji wiszącej. Przewożąc artykuły w niskich temperaturach, w odpowiedni sposób, można mieć pewność, że zawsze dojadą one do celu świeże. Naszym zadaniem jest dopasowanie chłodni do potrzeb naszych klientów.

 

Chłodnia sklepowa

Chłodnie sklepowe dostępne są w wielu rodzajach. Nasza oferta jest dopasowana do każdego rodzaju sklepu. Dbamy o to, aby wyposażenie sklepowe spełniało swoje funkcje, jak i dawało łatwy dostęp kupującym do produktów. Dostępne są modele stojące, jak i lady chłodnicze czy zamrażarki, w których można przechowywać różnego rodzaju produkty gastronomiczne przeznaczone do sprzedaży.

Chłodnia sklepowa dopasowana do asortymentu

Doradzamy w zakupie chłodni sklepowych i dobieramy odpowiednie instalacje chłodnicze pod kątem artykułów, które będą w nich przechowywane. Każda lodówka, lada czy zamrażarka będzie przez nas dopasowane do potrzeb sklepu i oferowanego w nim asortymentu.

 

Mała chłodnia stacjonarna

Mała chłodnia stacjonarna umożliwia przechowywanie w odpowiedniej temperaturze produktów o różnym przeznaczeniu. Naszym zadaniem jest dopasowanie urządzenia, jak i całej instalacji do potrzeb naszych klientów. Zajmujemy się również chłodniami stacjonarnymi czy komorami chłodniczymi przeznaczonymi do magazynowania na zewnątrz różnych produktów.

Chłodnia zewnętrzna

Zapewniamy rozwiązania, które są najlepsze dla naszych klientów pod kątem ich potrzeb, jak i funkcjonalności, których poszukują w instalacjach chłodniczych. Jednym z częstych wyborów są małe chłodnie stacjonarne, które możemy dopasować do potrzeb każdego klienta.

 

Chłodnia wentylatorowa

Zajmujemy się obsługą chłodni wentylatorowych, które są niezbędnym elementem pracy w wielu zakładach przemysłowych. Odpowiednio dobrana instalacja pomoże usunąć nadmiar ciepła powstający podczas procesów technologicznych i jednocześnie zapewnić bezpieczną pracę w zakładach przemysłowych. 

Wentylatorowe chłodnie wody i innych cieczy

Głównym zastosowaniem chłodni wentylatorowych jest chłodzenie powietrzem zewnętrznym cieczy niezamarzających. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest, aby odpowiednio dopasować instalację, jak i kontrolować jej działanie. Dlatego oferujemy również usługi zapewniające kompleksową obsługę chłodni wentylatorowych, aby każdy zakład mógł działać nieprzerwanie.

 

Chłodnia wolnostojąca

Gdy w budynku nie ma więcej wolnego miejsca na chłodnię, warto wybrać chłodnię wolnostojącą. To oferowane przez nas rozwiązanie pozwala na przechowywanie różnych produktów wymagających stałej i niskiej temperatury w odpowiednich warunkach bez zabierania powierzchni wewnątrz budynku. Instalacje chłodni wolnostojących zawsze dopasowujemy według jej przeznaczenia.

Wolnostojąca komora chłodnicza

W chłodniach wolnostojących można przechowywać różne produkty. Często chłodnictwo tego rodzaju ma zastosowanie do przechowywania dziczyzny przez myśliwych. Jednakże są one świetną alternatywą dla zakładów przemysłu spożywczego, florystycznych, a nawet restauracji, jako dodatkowa mroźnia.

Sprawdź jakie komory chłodnicze montujemy, jak budujemy chłodnie oraz jak wygląda serwis urządzeń chłodniczych.