Komora chłodnicza zewnętrzna, gastronomiczna, na kwiaty

 

Komora chłodnicza zewnętrzna

Kiedy warto zainwestować w komorę chłodniczą zewnętrzną? Zawsze wtedy, gdy chcemy oszczędzić miejsce wewnątrz budynku lub nawet już nam wolnego miejsca brakuje i szukamy alternatywnego rozwiązania. Nasze rozwiązania pozwalają na stworzenie praktycznej komory chłodniczej zewnętrznej, która będzie miała odpowiednie właściwości mroźnicze i będzie zachowywała zadaną temperaturę.

Komory chłodnicze i mroźnicze

Komory chłodnicze i mroźnicze zewnętrzne, które oferujemy mogą być zastosowane do przechowywania różnego rodzaju produktów. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które sprawiają, że cała instalacja jest odporna na zmienne warunki atmosferyczne.

 

Komory chłodnicze gastronomiczne

Mogą Państwo w pełni zdać się na nasze doświadczenie w doborze komór chłodniczych dla konkretnych potrzeb firm gastronomicznych. Wiemy, jak ważne jest schładzanie i głębokie mrożenie produktów spożywczych w odpowiedni sposób, aby zachować ich świeżość i właściwości. Dlatego oferujemy komory chłodnicze i mroźnicze, które można indywidualnie dopasować do potrzeb każdej firmy.

Gastronomia — profesjonalna komora chłodnicza to podstawa

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w dopasowywaniu metod schładzania i przechowywania możemy zapewnić najlepszą ofertę komór chłodniczych do przechowywania płodów rolnych, mięsa, mleka czy nawet wyrobów piekarniczych. 

 

Komora chłodnicza na kwiaty

Kwiaty wymagają odpowiedniej pielęgnacji, aby przez długi czas mogły zachować świeżość. Nasze komory chłodnicze na kwiaty sprawdzą się znakomicie w szkółkach florystycznych, kwiaciarniach, hurtowniach kwiatów, jak i w obiektach hotelowych i gastronomicznych, które korzystają z ciętych kwiatów do dekoracji pomieszczeń.

Nowoczesne urządzenia do przechowywania kwiatów

Nasze nowoczesne komory chłodnicze świetnie sprawdzą się do przechowywania kwiatów w różnych zadanych temperaturach. Dzięki nowoczesnym systemom chłodniczym możemy zapewnić dostosowanie urządzeń chłodzących do przechowywanych w nim towarów, w tym kwiatów ciętych. W ten sposób nawet kwiaty, które wymagają długiego przechowywania po wyjęciu z komory chłodniczej zachowają swoją świeżość.

 

Komora chłodnicza do przechowywania zwłok

W naszym asortymencie mogą Państwo znaleźć również niezbędne wyposażenie dla firm pogrzebowych. Oferujemy szeroką gamę komór chłodniczych, które sprawdzą się do bezpiecznego przechowywania zwłok. Dzięki różnym wariantom wymiarów, jak i konfiguracji parametrów chłodniczych możemy dostosować komory chłodnicze do potrzeb domów pogrzebowych.

Profesjonalne wyposażenie firm pogrzebowych

Komory chłodnicze do przechowywania ciał mogą być wykonane w systemie wózkowym, regałowym, a także z możliwością przechowania ciała na tacy, jak i przechowania gotowych trumien. Oferowane przez nas komory zapewnią możliwość przechowywania ciała tak długo, jak będzie to konieczne.

Sprawdź jakie komory chłodnicze montujemy, jak budujemy chłodnie oraz jak wygląda serwis urządzeń chłodniczych.