Ice-Tom Serwis, naprawa chłodni i mroźni.

Ice-Tom realizuje wszystkie potrzeby klienta - sprzedaż, montaż i serwis. Zapraszamy 660 486 424, 605 422 154

Chłodnictwo

Nowoczesne urządzenia chłodnicze uznanych producentów; Bitzer, Copeland, Alfa Laval, Bristol. Profesjonalny, z pełną gwarancją, montaż. Chłodnie kwiatów i sadzonek. Chłodnictwo dla wyrobów przemysłu mięsnego. Serwis gastronomiczny, naprawa chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Zawsze  świeże owoce i warzywa!

Klimatyzacja

Mitsubishi Electric, Samsung, Fujitsu, Sinclair, Aux, LG, Panasonic - wyłącznie sprawdzone marki, w przystępnych cenach. Klimatyzatory ścienne, przypodłogowo-sufitowe, kasetonowe, kanałowe i inne. Duży wybór typów, miejsca i technologii montażu klimatyzacji.
Z klimatyzacją żyje się lepiej!

Wentylacja

Sprawna wentylacja to gwarancja, że wilgoć, grzyb, pleśń nie pojawią się nigdy wewnątrz naszych domów, budynków. Zapewniająca najlepszą jakość powietrza wentylacja ma w tym zakresie znaczenie decydujące. Centrale do wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperatory) pomieszczeń ogrzewanych, o wilgotności do 60% Oddychaj swobodnie!

Kwiaty

przebiśniegKwiaty są radością dla naszych oczu. Dlatego tak chętnie się nimi otaczamy i wzajemnie obdarowujemy. Stało się tradycją, że kupujemy bukiety przy każdej okazji i bardzo lubimy je dostawać.

Każde gospodarstwo ogrodnicze czy firma zajmująca się sprzedażą kwiatów ciętych musi mieć możliwość długotrwałego ich przechowywania. Pozwala na to schłodzenie kwiatów w specjalnych chłodniach i takie właśnie państwu oferujemy.

Nasze chłodnie umożliwiają sprzedaż wcześniej wyhodowanych roślin, a więc zapobiegają ewentualnym stratom i zapewniają zbyt o każdej porze roku.

W chłodniach oprócz kwiatów możemy przechowywać sadzonki, rozsady jak również rośliny doniczkowe.

Zapraszamy zatem do zakupu naszych urządzeń chłodniczych do kwiatów abyśmy mogli cieszyć się ich urokiem i zachwycać zapachem każdego dnia.Instalacje, urządzenia chłodnicze, szafy sterujące, rekuperatory. Profesjonalna naprawa, serwis chłodni i mroźni w lokalach gastronomicznych.
Agregaty skraplające obsługujące komory chłodnicze.
Instalacje, urządzenia chłodnicze dla hipermarketów i mniejszych sklepów, instalacje chłodnicze z odzyskiem ciepła; wymienniki płytowe.
Ice-Tom Tomasz Krzywania, Łódź Polesie, ul. Elektronowa 5

Realizacja i pozycjonowanie eSeM Łódź